Halloween

Tak jsem se dozvěděla, že jsou moje stránky málo cool! A  tak napíšu alespoň o cool svátku. Teď to letí, počty příznivců stoupají, odpůrci raději mlčí. No ano, žádné trapné Dušičky, to je pro důchodce, Halloween je to, co frčí :-). Oslavte ho, budete in, Vaše hvězda stoupne.

 

Jako základ kupte dýni. Dýně Hokaido je ideální, okrasná, kterou s pýchou opečováváte na zahrádce, je nevhodná a trapná. Tak tedy z dýně odřízněte asi za pomoci druhé osoby vršek, bude sloužit jako klobouček. A pak dlabejte. Semínka odložte zvlášť, pražená jsou výborná, ale o jídlo tady nejde. Dužninu upečte s kmínem a se solí, ale to je také nedůležité. Stěžejní je vyřezat  v dýni nějaký dost dobrý ksicht.(napsala bych ksichtík, ale byla bych zase přesladká.) Pak do ní vrazíme svíčku, napíchneme na plot, pokud ho máme a těsně před příchodem hostů svíci zapálíme.Nečekáme – li hosty, zapálíme si dýni sami, až se setmí.

Nyní by bylo vhodné vyrobit nějaké stylové pohoštění.

Doporučuji osmažit netopýří křídla, podávat je s omáčkou z hadí krve, jako přílohu použít myší nohy. Čas a dobu přípravy nechám na Vás.

Závěrem se převlékneme. I oděv musí mít styl. Doporučuji černý topík a na něj namalovat kostru – žebra a tak.
Obličej natřeme třeba tekutým pudrem. Nasadíme upíří zuby. Nejlépe je udrží, jak jsem se dozvěděla, Corega – lepidlo na zubní protézu.No a to by bylo pro začátek  zhruba všechno. Hosty líbejte, objímejte, lichoťte, nervozitu umně skryjte.
Po oslavě bude následovat pocit, jak úžasně jste moderní, dynamičtí a okolí Vás bere. Tak good luck!

 

Na této stránce původně měl být trapný článek o původu svátku Halloween, o tom jak si úspěšně vypěstovat dýni a na závěr jsem chtěla uvést recept na dýňový koláč, ale nikdo by to nečetl. Teď to taky nikdo nebude číst, ale je to alespoň stylový.(možná)

Vaše Aubrieta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup