Halloween

Tak jsem se dozvěděla, že jsou moje stránky málo cool! A  tak napíšu alespoň o cool svátku. Teď to letí, počty příznivců stoupají, odpůrci raději mlčí. No ano, žádné trapné Dušičky, to je pro důchodce, Halloween je to, co frčí :-). Oslavte ho, budete in, Vaše hvězda stoupne.

 

Jako základ kupte dýni. Dýně Hokaido je ideální, okrasná, kterou s pýchou opečováváte na zahrádce, je nevhodná a trapná. Tak tedy z dýně odřízněte asi za pomoci druhé osoby vršek, bude sloužit jako klobouček. A pak dlabejte. Semínka odložte zvlášť, pražená jsou výborná, ale o jídlo tady nejde. Dužninu upečte s kmínem a se solí, ale to je také nedůležité. Stěžejní je vyřezat  v dýni nějaký dost dobrý ksicht.(napsala bych ksichtík, ale byla bych zase přesladká.) Pak do ní vrazíme svíčku, napíchneme na plot, pokud ho máme a těsně před příchodem hostů svíci zapálíme.Nečekáme – li hosty, zapálíme si dýni sami, až se setmí.

Nyní by bylo vhodné vyrobit nějaké stylové pohoštění.

Doporučuji osmažit netopýří křídla, podávat je s omáčkou z hadí krve, jako přílohu použít myší nohy. Čas a dobu přípravy nechám na Vás.

Závěrem se převlékneme. I oděv musí mít styl. Doporučuji černý topík a na něj namalovat kostru – žebra a tak.
Obličej natřeme třeba tekutým pudrem. Nasadíme upíří zuby. Nejlépe je udrží, jak jsem se dozvěděla, Corega – lepidlo na zubní protézu.No a to by bylo pro začátek  zhruba všechno. Hosty líbejte, objímejte, lichoťte, nervozitu umně skryjte.
Po oslavě bude následovat pocit, jak úžasně jste moderní, dynamičtí a okolí Vás bere. Tak good luck!

 

Na této stránce původně měl být trapný článek o původu svátku Halloween, o tom jak si úspěšně vypěstovat dýni a na závěr jsem chtěla uvést recept na dýňový koláč, ale nikdo by to nečetl. Teď to taky nikdo nebude číst, ale je to alespoň stylový.(možná)

Vaše Aubrieta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup