Vyhlášení výsledků

Milí přátelé Aubriety,

Vánoce jsou dávno pryč a končí i soutěž O nejkrásnější adventní věnec na Aubrietě. Zbývá už jen vyhlásit vítěze a poděkovat všem,  kteří  poslali věnec do boje nebo  jen hlasovali.

Vítězem se stává věnec skořicové barvy autorky Evičky Dřízhalové. Patří jí moje gratulace a vzkaz “ hnojivo KRISTALON START je už na cestě :-).

Na stránce si ještě můžete prohlédnout další čtyři nejúspěšnější věnce v soutěži. Navíc jsem pro Vás připravila velkou fotogalerii všech věnců v soutěži ZDE.

Ještě jednou děkuji a gratuluji všem, neboť všechny věnce byly krásné a originální.

A těšte se, klíčí ve mně nápad na další soutěž.

Krásné dny příští třeba na Aubrietě :-)

Vaše Aubrieta

 

VÍTĚZNÝ VĚNEC

 

věnečky na druhém až pátém místě

 

 

 

 

 

 

 

A ještě malý dodatek :-)

Odměnu jsem nakonec předala osobně.  Po krátké domluvě jsme se s Evičkou, vítězkou soutěže, dohodly na setkání u kávy. Vše vypadalo z počátku  jednoduše. Místo setkání jsme určily snadno. Vyvstala ovšem otázka „Jak se poznáme?“ Že by do klopy karafiát vetkly bychom, noviny složily si do ruky ? Pak mne napadla spásná myšlenka. V ruce budu mít  cenu pro vítěze, hnojivo KRISTALON.

A tak jsem pochodovala v lednu centrem  Prahy s Kristalonem, jarním to hnojivem,  ozdobeným mašlí. Evička byla naštěstí dochvilná.

Pak přišla na řadu gratulace, kafíčko a povídání o nelehkém životním osudu naší vítězky soutěže, ale i o kytičkách, o tom,  jak vyrábí věnce i jiné přírodní dekorace.

Milé setkání to bylo, Aubrieta má radost :-) a přeje Evičce hodně štěstí a sil do dalšího putování životem.

facebook1

 

Jeden komentář “Vyhlášení výsledků

  • 15.1.2015 na 22.00
    Permalink

    ..Vánoce.. nejkrásnější svátky v roce.. pro mě mají jisté kouzlo.. bylo mi potěšením, že všechny věnce, které jsem dala do Aubrieta Flowers soutěže, splnily účel a udělaly radost svým majitelům.. děkuji všem přátelům, kteří v této soutěži dali mým věncům hlas.. to je pro mě ta nejkrásnější odměna za všechno to moje snažení.. Aubrieto, děkuji ti..

    Odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup