Vyhlášení výsledků

Milí přátelé Aubriety,

Vánoce jsou dávno pryč a končí i soutěž O nejkrásnější adventní věnec na Aubrietě. Zbývá už jen vyhlásit vítěze a poděkovat všem,  kteří  poslali věnec do boje nebo  jen hlasovali.

Vítězem se stává věnec skořicové barvy autorky Evičky Dřízhalové. Patří jí moje gratulace a vzkaz “ hnojivo KRISTALON START je už na cestě :-).

Na stránce si ještě můžete prohlédnout další čtyři nejúspěšnější věnce v soutěži. Navíc jsem pro Vás připravila velkou fotogalerii všech věnců v soutěži ZDE.

Ještě jednou děkuji a gratuluji všem, neboť všechny věnce byly krásné a originální.

A těšte se, klíčí ve mně nápad na další soutěž.

Krásné dny příští třeba na Aubrietě :-)

Vaše Aubrieta

 

VÍTĚZNÝ VĚNEC

 

věnečky na druhém až pátém místě

 

 

 

 

 

 

 

A ještě malý dodatek :-)

Odměnu jsem nakonec předala osobně.  Po krátké domluvě jsme se s Evičkou, vítězkou soutěže, dohodly na setkání u kávy. Vše vypadalo z počátku  jednoduše. Místo setkání jsme určily snadno. Vyvstala ovšem otázka „Jak se poznáme?“ Že by do klopy karafiát vetkly bychom, noviny složily si do ruky ? Pak mne napadla spásná myšlenka. V ruce budu mít  cenu pro vítěze, hnojivo KRISTALON.

A tak jsem pochodovala v lednu centrem  Prahy s Kristalonem, jarním to hnojivem,  ozdobeným mašlí. Evička byla naštěstí dochvilná.

Pak přišla na řadu gratulace, kafíčko a povídání o nelehkém životním osudu naší vítězky soutěže, ale i o kytičkách, o tom,  jak vyrábí věnce i jiné přírodní dekorace.

Milé setkání to bylo, Aubrieta má radost :-) a přeje Evičce hodně štěstí a sil do dalšího putování životem.

facebook1

 

Jeden komentář “Vyhlášení výsledků

  • 15.1.2015 na 22.00
    Permalink

    ..Vánoce.. nejkrásnější svátky v roce.. pro mě mají jisté kouzlo.. bylo mi potěšením, že všechny věnce, které jsem dala do Aubrieta Flowers soutěže, splnily účel a udělaly radost svým majitelům.. děkuji všem přátelům, kteří v této soutěži dali mým věncům hlas.. to je pro mě ta nejkrásnější odměna za všechno to moje snažení.. Aubrieto, děkuji ti..

    Odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup