Aubrieta má narozeniny

Milí přátelé Aubriety, Aubrieta má narozeniny, Aubrietě je rok. Mám obrovskou radost z toho, kolik přátel mohu na oslavě přivítat. V tento počet jsem nedoufala ani ve snu.

ZDROJ

Dlouho, dlouho jsem hledala odvahu založit si vlastní blog. Před rokem jsem ji našla a změnil se mi svět. Není dne, abych nepřemýšlela o Aubrietě. O tom, co napíšu a jak, jaké fotky přidat.

Když se ohlédnu, původně jsem chtěla psát jen o ochraně přírody, v současnosti má blog tři části a uvažuji o čtvrté…..Je toho tolik, co Vás zajímá.

Úplně první příspěvek, který jsem se odvážila dát na blog byl o tom, jak přezimovat ježky. Tenkrát jsem narazila na trochu lidské lhotejnosti a řekla si, že kdyby si článek přečetl jen jeden člověk a zachránil se jen jeden ježek, byla bych ráda. Fotila jsem ještě obyčejným starým foťákem  a na kvalitě je to znát. O ježkovi ZDE.

V říjnu Vás hodně ( tenkrát to bylo pět přečtení denně a měla jsem velkou radost) zajímalo přezimování vodních rostlin ZDE.

Na příspěvek o jmelí ráda vzpomínám.  Šli jsme lesem a celá cesta byla posypána lístky a větvičkami jmelí. Na mechu se tak krásně vyjímalo. Rádi o něm čtete a to i v létě ZDE.

Super byla soutěž  o nejkrásnější Adventní věnec, možná  letos bude zas a asi dám i nějakou cenu pro vítěze. ZDE

Od Ježíška jsem dostala nový foťák NIKON, tolik radosti si nezasloužím. A troufám si říci, že kvalita blogu se zvedla :-) Ježíšku děkuji ještě jednou!!! Prvně jsme šli s Nikonkem na Říp. TUDY.

Až nečekaný zájem vzbudil v únoru nový oddíl Zapomenuté kostelíky.  Ráda chodím do zastrčených a zapomenutých kostelů, představuji si, jak to tam vypadalo dřív, zajdu i na mši. Panuje v nich a v jejich okolí příjemná atmosféra. Ke Kostelíkům TUDY.

Milujete Kersko. Tak velkou návštěvnost Aubrieta do té doby neměla. Potěšilo mě to moc, moc. Je důležité vědět, že to, co děláte má smysl, že děláte někomu radost. TUDY do Kerska.

V dubnu jsem byla v Rakousku a zjistila jsem, že se mnou budete rádi chodit po krámech. Tak to je super!!!! Budeme chodit častěji!! TUDY do rakouského krámku.

Nesmím zapomenout na orchideje, africké fialky, tořivky a další kytičky. Co jen jsme jich nafotili. Tady musím poděkovat přispěvatelkám Evě Dřízhalové (orchideje), Miloslavě Bělohoubkové (gloxinie), Hance Tomis (gloxinie), Adě Adámkové (ibišky), Aleně Juráškové (tořivky), Lence Hašlerové a Vlaďce Kašparové (africké fialky), Bohunce Hladíkové (fuchsie) a mnohým dalším. Kytičky ZDE.

V květnu vedly a musím říci, že jsou pořád v kurzu Bohnice. Co Vy na tom hřbitově máte? Do Bohnic TUDY.

Opravdu krásný je příspěvek ze zahrady kavárny Alchymista. Je to nádherná zahrada, zajděte TAM.

Prázdniny byly hlavně o bylinkách. Ráda jimi ochucuji vodu třeba…K bylinkám TUDY.

Kromě toho, že celé září a říjen putujeme po jižní Moravě, také vaříme sirup z bezinek ZDE.

Už Vás nechci unavovat dalším bilancováním. Prostě si projděte archiv. Jsem zvědavá, co mi přinese budoucnost, jak se změní blog za další rok. Hodně mě baví psát o šikovných lidech v Čechách a na Moravě a Vás docela baví o nich číst. Tím směrem bych se také ráda ubírala. Pak Vás chci vzít trochu do světa, letos jsem byla na super výletě (fakt BIG TRIP).Vážím si Vás, mám radost a opravdovou, z každé Vaší návštěvy. Budu ráda, když na mém blogu najdete, co Vás zajímá  a když si při jeho čtení odpočinete od starostí všedního dne. Určitě jich nemáte málo.

Moc se těším na další práci na Aubrietě pro Vás.

Vaše Aubrieta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup