Rakouské ozdůbky, blbůstky, cetky a se..petky

Tento příspěvek je volným a posledním pokračováním článku A uvidíte i iglů….Oba dva jsou o cestě do Rakouska, kterou jsem nedávno podnikla. Kromě krásné přírody v prvním příspěvku mě zaujaly rakouské ozdůbky, girlandy, truhlíky, květinářství a nevím co ještě. Říkám zaujaly ne nadchly,  protože pro mnohé z nás může toto zdobení zavánět až kýčem a milovníky minimalismu také nepotěší.

V následujících fotogaleriích si tak můžete prohlédnout pro mne moc hezky upravené vchody do domů. Ač jsem v Rakousku byla začátkem března, ve  vesnicích už panovala velikonoční nálada.

Kitzbühel, Rakousko
Kitzbühel, Rakousko

Nedalo mi to a s foťákem jsem nakoukla i do výloh květinářství.  Viděla jsem  běžné zákazníky, jak kupují doslova otepi „kočiček“, které pak svázané umisťují před své vchody. Kytičky tam mají opravdu  krásné a tady ty slepičky, oko nezůstane suché .-)

květinářství Kitzbühel, Rakousko
květinářství Kitzbühel, Rakousko

Ve fotogalerii je pak ještě želvička a rakouská vajíčka a další nezbytnosti. Závěrem přidám ještě okno  v hospodě cca 2 tisíce metrů nad mořem.

na sjezdovkách Westendorfu, Rakousko
na sjezdovkách Westendorfu, Rakousko

Po prohlédnutí fotogalerie nezapomeňte navštívit příspěvek Česká a moravská  vejce, protože ta jsou přeci nejlepší, ta jsou naše.

(kliknutím na fotografii otevřete fotogalerii :-) )

 

Kam  dál?

A uvidíte i iglů……
A uvidíte i iglů……
Devětsil bílý
Devětsil bílý
Aubrieta – tařička zahradní
Aubrieta – tařička zahradní
Česká a moravská vejce
Česká a moravská vejce

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup