Anglické víkendy

Anglické víkendy

Milí přátelé Aubriety,

už několikrát jsem na Aubrietě upozorňovala, že Vás brzy vezmu na BIG TRIP – velký výlet za hranice všedních dní. A je to tady. Každý víkend až do Vánoc  pojedeme do Anglie.

Letos v létě jsem byla na jedné z nejkrásnějších dovolených, udělali jsme si velký výlet do Anglie. Půjčili jsme si tam  auto – to jsme se báli, jízdu vlevo si těžko někde nacvičíte – ale zároveň jsme byli v podnikání výletů zcela nezávislí. Velký byl výlet i co se peněz týče, v Anglii je opravdu draho, bohužel musíte přemýšlet, co ano a co už  ne.

Ale  vše nám vynahradila  krásná země plná ochotných lidí, čistých měst a neuvěřitelně dokonale upravených zahrad – nepřeháním – všech zahrad. Dodnes to nechápu – to jsou opravdu VŠICHNI  nadšení zahrádkáři?

Určitě se mezi Vámi, čtenáři, najde spousta lidí, kteří do Velké Briánie jezdí zcela běžně a už tolik nevnímají krásy anglického venkova a romantickou architekturu měst.  Budu ráda, když přispějí svou zkušeností. Pro mne to byl výlet neuvěřitelně inspirující a zajímavý.

Kromě psaných příspěvků jsem pro Vás připravila i komentovanou fotogalerii, kterou budu pravidelně po každém novém příspěvku doplňovat. Příjďte na Anglické víkendy :-) na Aubrietu :-)

Vaše Aubrieta

 Kam dál ?
Domů | Aubrietiny procházky | Aubrietina zahrádka | Aubrietiny nápady | Archiv | Fotogalerie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup