CHVÍLE SE SLÍDILEM

 

Milí přátelé Aubriety,

běžte na Slídila. Nechte si ukázat zvrhlost a zlo naší společnosti zblízka. Film Vás nenechá vydechnout. Necelé dvě hodiny ve společnosti psychopatického lovce senzací Vás přinutí se zamyslet nad světem, ve které žijeme. Na touze mnohých sledovat a trochu i žít cizí životy. Pozorovat utrpení a smůlu druhých, aby se nemuseli zamýšlet nad životem vlastním.  Aby se mohli tiše zaradovat, že jim se to nestalo.  Je to útok na ty nejnižší pudy v člověku ukryté.

Jak snadno se vytváří úrodná půda pro život a růst lovců senzací toho nejhrubšího zrna. Čím větší špína, tím větší sledovanost nebo prodejnost.

Nejhorší na filmu je, že zlo není potrestáno, zlo vítězí. A žije  a rozvíjí se, protože je mu to umožněno, protože je podporováno.

Snad tím větší nese film poselství. Budete se bavit, budete přemýšlet. Běžte na Slídila. A nesledujte bulvár v jakékoliv podobě.

(film Slídil , hlavní roli Jake  Gyllenhaal, režie Dan Gilroy)

Krásné chvíle v kině,

Vaše Aubrieta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup