LONDÝNSKÉ HOUFOVÁNÍ

 

Milí přátelé Aubriety,

londýnské houfování je volným pokračováním anglických víkendů.  Z výletů po anglickém venkově jsme se nemohli jednoduše sebrat a z Angle odjet, nevidět LONDÝN, sídlo královny, Tower, Big Ben …..

Houfování od slova houf značí, že v Londýně jste vždy v houfu lidí. I v těch nejzapadlejších uličkách nejste sami a pokud ano, tak je to podezřelé.

V několika následujících příspěvcích, budou vycházet nepravidelně, kdy se mi bude chtít, bych se s Vámi ráda prošla Londýnem a ukázala Vám ho z možná naivního pohledu člověka, pro kterého je na zastávce I.P. Pavlova v centru Prahy přecpáno.

Byly momenty, kdy jsem si uvědomila, že jsem navštívila  opravdovou metropoli a Praha mi v ten moment přišla jako monokulturní vesnice. Vůbec to nemyslím pejorativně, naši zem a Prahu miluji, jen ten VELKÝ SVĚT je opravdu někde jinde. Je otázka, jak moc ho kdo potřebuje hledat..

To nechám jen na Vás.

Pojďte do Londýna s Aubrietou.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup