POCHMURNÁ AUBRIETA

A je to tady. Přelom. Dlouhé letní dny budou nahrazeny krátkými, nastává období nadvlády tmy, keltský Samain – 1.listopad, Památka zesnulých, ale i Halloween. Pavucina4

Ať budeme nadcházejících pár dní nazývat a slavit jakkoliv, společně přejdeme přes přelom mezi světlem a tmou.

Já se moc těším. Romantická mlhavá rána, příroda ještě z počátku barevná se ukládá k zimnímu spánku. A ta vůně. Miluji návraty domů. Promrzlí, možná zmoklí přicházíme do tepla, zapálíme svíčku, uvaříme čaj a přečteme si, co je nového na Aubrietě.

Tak například  jsem Aubrietu zaplnila netopýry a pavučinami, musela jsem proto zdokonalit svoji práci s grafickým editorem. Předpokládám, že to oceníte. Abych zůstala věrna tématu dýní, uvařila jsem dýňovou polévku a dýni  upekla.   O víkendu Vás ještě vezmu na pochmurnou procházku.

A nebuďte v tento čas smutní, nepřemýšlejte o tom krásném co bylo a co už nikdy nebude. Věřte, že Vás budoucnost potěší.

Krásné dny příští, Vaše Aubrieta

Pavucina4

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup