PROKRASTINACE

úterý 14.10. 2014

Milí přátelé Aubriety,

možná to děláte taky. Mám nutný úkol, více či méně nepříjemný,  je kladen důraz na kvalitu. Nezačnu s ním hned. Nejdříve si dám kávu, pak psovi nažrat, pak zaleju kytky, pak zavolám kamarádce, dám prádlo do pračky, pak zametu terasu, pak, pak, pak až je večer. A úkol je odsunut.

Momentálě je takovým úkolem doma podzimní úklid botníku. Uklízím ho už dobrých destet dní. Ovšem doma není situace tak kritická, v tomto případě kromě nepořádku v botách nic  závažného nehrozí.

Ovšem daleko, daleko horší je situace v zaměstnání. Úplný hrob je práce na počítači, který je připojený na internet. A ještě hůř pracujete – li z domova. Před započetím takové práce si zase  uvařím kávu. Nejdříve si přečtu zprávy (mám asi tři oblíbené weby) a pak přejdu na blogy (ty mám asi taky tři), zakončím facebookem pošlu přátelům smajlíky, myšičky….. To už mám ale kávu vypitou, musím si jít tedy uvařit čaj. Je pravda, že při čaji obvykle  zlehka začnu něco dělat.

Celé tohle počínání se jmenuje prokrastinace. – chronické oddalování povinností.  A tak mě napadlo, jestli Vy to taky neděláte? A jestli třeba neprokrastinujete na Aubrietě? No to bych ale měla radost, velkou radost. K těmto účelům jsem pro Vás napsala článek o dýních a nafotila rozsáhlou fotogalerii dýní.

Práce patří zítřku přátelé, Vaše Aubrieta

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Časový limit byl překročen. Načtěte prosím CAPTCHA znovu.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Co když si příště nevzpomenete?

Nejnovější aubrietin příspěvek přímo na Váš e-mail :-)


Děkuji za Vaši návštěvu

Powered by WordPress Popup